Kurumsal


Erzurum kuyumculuk olarak temelleri 1951 yılında atılmış olan şirketimiz yarım asırdan fazla bir zaman içerisinde en iyi bildiği iş olan kuyumculuk ve mücevherat üzerine çalışmaktadır.

1988 yılında İstanbul / Pendik'te açılan erzurum kuyumculuk 30 senedir Pendik'lilerin ve istanbulun çoğu semtinde portföy edinmiştir. Aile şirketi olmasının yanında çağdaş zamnın cizgilerini ve altının hem yatırım hemde bir kadının zerafetini tamamlayan en büyük etken olduğunun bilinciyle hareket edip sektörün önde olan firmalarıyla işbirliği içerinde olmuştur. Firmamızın sloganı olan altında güven ve zerafetin adresi sözü işte bu noktada tamamlayıcı olarak karşımıza çıkar.

Günümüz şartlarında mücevherat sektörü hergün bir ileri adımı düşündüğünden firmamız bu çizgiden şaşmaz, değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sektörün öncü kuruluşlarıyla hizmet etmenin güveni ve gururunu yaşamıştır. Altın eski çağlardan beri her zaman değerli kılınmış bir emtia dır, bizlerde bizim için önemli olanın altının değil altını alan müşterinin güvenini kazanmanın bundan daha hayırlı olacağını bilip bu duruma göre hareket etmekteyiz...