Erzurum kuyumculuk olarak temelleri 1951 yılında atılmış olan şirketimiz yarım asırdan fazla bir zaman içerisinde en iyi bildiği iş olan kuyumculuk ve mücevherat üzerine çalışmaktadır.

1988 yılında İstanbul / Pendik'te açılan erzurum kuyumculuk 30 senedir Pendik'lilerin ve istanbulun çoğu semtinde portföy edinmiştir. Aile şirketi olmasının yanında çağdaş zamnın cizgilerini ve altının hem yatırım hemde bir kadının zerafetini tamamlayan en büyük etken olduğunun bilinciyle hareket edip sektörün önde olan firmalarıyla işbirliği içerinde olmuştur. Firmamızın sloganı olan altında güven ve zerafetin adresi sözü işte bu noktada tamamlayıcı olarak karşımıza çıkar.

Günümüz şartlarında mücevherat sektörü hergün bir ileri adımı düşündüğünden firmamız bu çizgiden şaşmaz, değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sektörün öncü kuruluşlarıyla hizmet etmenin güveni ve gururunu yaşamıştır. Altın eski çağlardan beri her zaman değerli kılınmış bir emtia dır, bizlerde bizim için önemli olanın altının değil altını alan müşterinin güvenini kazanmanın bundan daha hayırlı olacağını bilip bu duruma göre hareket etmekteyiz...

Vizyonumuz

Erzurum Kuyumculuk olarak önümüzdeki yıllarda dünya takı sektörüne yön veren ilk 10 şirket arasında yer alacağımıza inanıyoruz.

Misyonumuz

  • Tarihi mirasımızdan esinlenerek, kurumsal geleneklerimizi koruyarak tasarım ve üretim gücümüzü kullanarak sektörde iyi marka olmaya devam ediyoruz.
  • Uygun fiyat ve yenilikçi anlayışımızla müşterilerimizin kendilerini mutlu ve özel hissetmelerini sağlamayı esas alıyoruz.
  • Paylaşmayı esas alıyor, kazandırıyor, kazanıyor ve paylaşıyoruz.

Kurumsal Değerlerimiz

  • Toplumsal değerlere saygılı, değişim ve gelişime açığız.
  • İlişkilerimizde dürüstlük ve objektifliği esas alırız.
  • Doğal kaynaklarımıza ve tarihsel mirasımızı sahip çıkıp değer katarak geleceğe aktarırız.
  • Öğrenmeye ve öğretmeye açıklığı bir işletme politikası olarak uygular ve bu doğrultuda devam ederiz.
  • Çalışanlarımız ve iş ortaklarımız için sürekli eğitim ilkesini benimser, geleceklerine yatırım yaparız.
  • Eleştirileri öğrenme fırsatı olarak görüp, kendimizi sürekli olarak geliştiririz.
Sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için kişisel verileri koruma politikamız doğrultusunda çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası metnini inceleyiniz.